Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Střepy na chodníku, odpadky apod.
Datum nahlášení
07.07.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Na rohu ulic U zámecké zahrady a Purkyňova je na chodníku již od Lázeňské rozbitá láhev od piva a střepy jsou přes cestu, dále jsou dlouhodobě odpadky v křoví u vstupu do Zámecké u opic, i v zeleném pruhu v Purkyňove ulici, taktéž na hřišti v ulici Heleny Malirove i v okolní zeleni okolo hřiště. A hřiště v ulici Heleny Malirove by zasloužilo posekat…
Lokalita závady
U Zámecké zahrady 1669/9, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Na nedostatky v úklidu zeleně upozorním technika dodavatelské firmy (Marius Pedersen).
Úklid dětských hřišť, sekání trávy a hrabání listí na nich, je již léta prováděn velmi kvalitně jinou dodavatelskou firmou. Příležitostně se na hřiště podívám a "stav trávy" zhodnotím.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email