Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozena trampolina
Datum nahlášení
07.07.2022
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Na hřišti v ulici Heleny Malirove je opětné praskla jedna z trampolin.
Dále prosím o zajištění alespoň obcasneho čištění a dezinfekce dětských prolézaček, houpačka, domečku, lodi apod včetně madel - jak na hřišti na Valech, tak v Zámecké či u Ptačích schodů - déšť opravdu ty vrstvy špíny nesmyje… Nebylo by možné u hřišť zřídit pítka či jinou možnost tekoucí pitné čisté vody?
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Výměna prasklé trampolínky byla zadána správci dětských hřišť. O výstavbě pítek na dětských hřištích neuvažujeme. O umytí herních prvků tlakovou vodou jsme uvažovali, ale vzhledem k celkovému počtu 385 ks herních prvků rozmístěných na 47 dětských hřištích, je mytí finančně náročné, proto zatím nebylo uskutečněno.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email