NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

070724_5ef7

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Zlomená větev

Datum nahlášení
07.07.2024

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Zlomená větev leží na zemi u stromu za autobusovou zastávkou Šanov II škola, směr centrum, ul. Fráni Šrámka, kousek od chodníku do areálu MŠ. Ze stromu visí ještě jedna zlomená větev.

Lokalita závady
Fráni Šrámka, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět předávám dodavatelské firmě k odstranění zlomené větve a kontrole stromu.


Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email