Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený chodník, přerostlá vegetace.
Datum nahlášení
07.10.2018
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den, při cestě ze hřbitova je nejen poškozený chodník, ale je tam přerostlá i vegetace. Jsou tam stromy i křoví které zasahují do chodníku a to vás nutí sejít chvíli až na silnici.
Děkuji, Čiháčková
Lokalita závady
ulice Bystřanská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email