Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vypadlá roura svodu dešťové vody
Datum nahlášení
07.10.2020
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Vozovka na mostě je odvodněna svodem do kanalizace. Roura tohoto svodu se uvolnila z objímky a poklesla. Voda tak při deštích crčí přímo doprostřed chodníku pod mostem.
Lokalita závady
Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána k odstranění ŘSD, jež je vlastníkem uvedené komunikace.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email