NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

071116_06df

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Chodník ve špatném stavu

Datum nahlášení
07.11.2016

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Popraskaný povrch, který znesnadňuje pohyb vozíčkářům, kočárkům i dětem na kolech. Stejný problém i na "betonce" od Červeného kostele do ulice Palackého

Lokalita závady
ulice U Červeného kostela, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email