Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybějící nebo poničené odpadkové koše v Zámecké zahradě
Datum nahlášení
07.11.2016
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den, již pár dní chybí u vchodu do Zámecké zahrady z parkoviště v Lounské odpadkové koše.
Děkuji předem za vyřízení.
Lokalita závady
Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vzhledem k tomu, že koše v celé Zámecké zahradě byly naposledy k datu 20.10.2016 kompletně doplněny a nyní již je opět cca 6-10 ks zničeno nebo zcela chybí, nahrazeny již v současné době nebudou. V průběhu ledna 2017 (s ohledem na klimatické podmínky) by měly být v celé Zámecké zahradě koše kompletně vyměněny za nový typ historicky laděných, litinových košů, odolnějších vandalismu. Děkujeme za pochopení a doufám, že nové koše nebudou v takové míře poškozovány.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email