Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadlé dlažební kostky v chodníku
Datum nahlášení
07.11.2016
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Chodník v ulici Generála Svobody byl nedáno rozkopán, a následně dán do "původního" stavu. Dlažební kostky se v celé délce propadly.
Lokalita závady
Jana Koziny 1450/4, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Výkopové práce budou vyreklamovány u zhotovitele stavby.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email