Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Malá černá skládka v Zámecké zahradě
Datum nahlášení
07.11.2016
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Jedná se o nějaké molitanové matrace, oblečení a další nepořádek
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nepořádek bude dne 10/11/2016 odstraněn.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email