NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

071116_7736

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Nepořádek kolem kontejnerů

Datum nahlášení
07.11.2016

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Opakující se nepořádek kolem kontejnerů. Místní obyvatelé si stěžují na časté černé skládky kolem kontejnerů, které po nocích probírají bezdomovci.

Lokalita závady
ulice Hlávkova, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpad je pravidelně uklízen a svoz odpadu z nádob je zde nastaven v nejvyšší možné četnosti svozu - 3x týdně. Ukládání odpadu mimo nádoby zde však zřejmě způsobují někteří nájemníci. Jedná se o přestupek znečištění veřejného prostranství a hrozí za něj pokuta do výše 20.000,- Kč. Veškerý velkoobjemový odpad (starý nábytek, lina, koberce, případně vyřazené elektro apod.) lze bezplatně uložit na sběrném dvoře. Požádám tedy o součinnost Městskou policii, aby se na tuto lokalitu zaměřila při svých kontrolách. Stejně tak pokud někdo z nájemníků vidí někoho zde odpad ukládat, bylo by dobré ho na tyto skutečnosti upozornit, případně věc oznámit telefonicky na linku 156, kde následně hlídka MěP věc prošetří na místě, sepíše záznam a v případě prokázání přestupku konkrétní osobě bude věc řešena pokutou.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email