Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
černá skládka
Datum nahlášení
07.11.2016
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dobrý den, v ulici Thámova v Teplicích, v zadní části za bývalým hotelem Uran je černá skládka, shromažďují se zde též narkomani a aplikují si tu drogy, když chodí děti okolo do školy.
Lokalita závady
ulice Thámova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Majitele nemovitosti vyzýváme k úklidu a zabezpečení budovy. Podnět předáme též na Městskou policii
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email