Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nedostačující kapacita kontejnerů
Datum nahlášení
07.11.2016
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Toto místo je vždy plné odpadků (stav na fotce ještě není tak hrozný, jako to bývá obvykle). Kontejnery evidentně nepostačují a okolní restaurace své odpady pak vynášejí na chodník. Bylo by možné toto s místními podnikateli vyřešit, prosím?
Lokalita závady
Masarykova třída 102/116, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Kontejner s plochým víkem je provozovny KEBABU, často se stává, že odpad vyhrabují z kontejnerů bezdomovci a nechávají ho u nádob. U druhého kontejner, který je pro odpad z domácností byl svoz odpadů z výšen z 2 x v týdně na 3 x týdně včetně úklidu kolem nádob, takže se sváží a uklízí nyní v pondělí, středu a pátek. Častější svoz a úklid již nastavit nemůžeme. Provozovnu "HERNA-BAR NONSTOP" jsme vyzvali k doložení dokladů o odstraňování odpadů vyprodukovaných touto provozovnou.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email