NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

071116_c736

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Chybějící vodorovné značení

Datum nahlášení
07.11.2016

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Křižovatka u Městských sálů je velmi nepřehledná - jak pro auta, tak pro chodce. Před rokem jsme na tuto situaci upozorňovali, nicméně stav je stále stejně nevyhovující...

Lokalita závady
ulice U Červeného kostela, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
pro tuto lokalitu máme zpracovanou dopravní studii, kterou je však třeba přepracovat a doplnit. Konzultace s projektantem proběhne v začátku příštího roku a po té budou učiněny korky k samostatné realizaci navržených opatření.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová
oddělení dopravy


Bc. Markéta Kokšalová má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email