NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

071122_3cd8

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
2x autovrak u bývalého dopravního podniku -nyní ARRIVA CITY

Datum nahlášení
07.11.2022

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
Již přes 1 rok tu stojí 2 vraky vozidel a shlukuji se v nich bezdomovci a dělají okolo nepořádek. Již hlášení letos v lednu šle nic se s tím nedělá.

Lokalita závady
Emilie Dvořákové, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vraky máme v evidenci, po kontrole MP a bude postupováno dle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích.


Ing. Milena Tvrdíková má v kompetenci:
přestupky na odboru dopravy

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email