Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Svoz odpadu
Datum nahlášení
07.12.2017
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
V ulici Raisova ( u garáží) se hromadí odpad - kontejnery jsou již přeplněné .
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Svoz odpadu a úklid kontejnerového stání jsem reklamovala u svozové společnosti Marius Pedersen a.s., která zajistí nápravu v co možná nejkratším termínu
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email