NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

071218_c50a

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Chybějící nájezdy pro vozíčkáře

Datum nahlášení
07.12.2018

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den, v roce 2016 bylo v ulici Doubravická vystavěno nové parkoviště. Jsou zde místa pro vozíčkáře (konkrétně u čtvrtého vchodu, čp. 1684/17), která jsou umístěna před schodištěm, na kterém ale chybí nájezdy. Vozíčkáři, ale také matky s kočárkem se po schodišti k domu nedostanou. Prosím o vyřešení této situace. V příloze zasílám foto. Děkuji. Bc. Lenka Zimová

Lokalita závady
ulice Doubravická 1684/17, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prověříme zda z hlediska platných technických norem je možná úprava.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email