NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080123_d2b9

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Autovrak

Datum nahlášení
08.01.2023

Kategorie závady
Autovraky

Popis závady
U garáží nad tratí v Řetenicích stojí stále na místě (viz foto). Nahlášeno už koncem listopadu. Pokud odtažení špatně zaparkovaného pojízdného auta trvá také tak dlouho, nemají si řídiči v Teplicích na co stěžovat. (Ale možná že se čeká, až tenhle vrak úplně rozeberou vandalové.)

Lokalita závady
Bratislavská ev. č. 92, Teplice, 415 03, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo je již nahlášeno, zkontrolováno a v současné době u vraku běží zákonná lhůta dle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích.


Ing. Milena Tvrdíková má v kompetenci:
přestupky na odboru dopravy

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email