NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080220_415f

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nečištěné neznámé zařízení

Datum nahlášení
08.02.2020

Kategorie závady
Čištění komunikací

Popis závady
Před panelákem Maršovská 1521 je zařízení asi na zachycování nečistot a je částečně ucpané. Bylo zde namontováno při opravě komunikace a bylo čištěno asi jen jednou (firma Atalian). Takových zařízení je v Trnovanech více a nejsou pravidelně čištěna.

Lokalita závady
Maršovská, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zadali jsme k prověření a vyčištění.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email