NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080220_c582

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Mrtvá přejetá kočka.

Datum nahlášení
08.02.2020

Kategorie závady
Nezařazeno

Popis závady
Mrtvá kočka v krajnici vozovky.

Lokalita závady
Bystřanská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Kadáver bude odstraněn.


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email