NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080220_fb0f

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nepořádek v rumunské ul.

Datum nahlášení
08.02.2020

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Dobrý den, prosím o úklid nepořádku uloženého na chodníku v rumunské ul u rohového domu (č.p. Novoveská 1808/7). Nepořádek zde vzniká opakovaně a nebaví mě to stále uklízet. Děkuji.

Lokalita závady
Novoveská 1808/7, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email