NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080224_68bf

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Dopravní značení

Datum nahlášení
08.02.2024

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Uvolněná dopravní značka v ulici Svojsíkova, u parkoviště.

Lokalita závady
Duchcovská 2382/68, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zadáme k opravě.


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email