NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080224_c413

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Proschlé smrky

Datum nahlášení
08.02.2024

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Proschlé smrky hrozí vyvracení

Lokalita závady
Rooseveltova, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dřeviny budou prověřeny na místním šetření 15/2/2024.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email