NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080321_4e33

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nepořádek ul. Duchcovská 393/96, Řetenice

Datum nahlášení
08.03.2021

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
U domu 393/96 v ul. Duchcovská nedávno někdo zapálil plastový kontejner na odpad, ten byl nahrazen novým, ale neshořelé zbytky plastu na místě zůstaly. Kolem kotelny, která je zboku domu, je stále nepořádek, opadávají tam velké kusy omítky, válí se tam odpadky, spojovací cestičky mezi chodníky jsou plné starého zahnívajícího listí. V tomto místě se asi vůbec neuklízí. Poslední dobou jsou i trávníky kolem dokola domu 393 - 395 plné odpadků a cestičky i trávníky jsou jako minová pole se psími exkrementy (ty jsou po řetenických chodnících a trávnících všude). Chápu, že MP nemůže stát na každém rohu, ale možná by nebylo od věci občas někoho za nepořádek po psech pokutovat ...

Lokalita závady
Duchcovská 393/96, Teplice, 415 03, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V nejbližších dnech bude provedeno místní šetření za odbor dopravy (chodníky) a bude popřípadě předán požadavek na odbor životního prostředí (kontejnerové stání + zeleň).
Kontrolou stanoviště dne 6.4. bylo ověřeno, že odpadky ve stanovišti i pozůstatky shořelé nádoby byly již uklizeny.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email