NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080321_a8a6

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
U Hadích lázní: nepořádek - spousta odpadků

Datum nahlášení
08.03.2021

Kategorie závady
Čištění komunikací

Popis závady
V místě setkání ulic U Hadích lázní, Pražská a Mlýnská je velký nepořádek - viz foto.

Lokalita závady
U Hadích lázní, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vlastníci předmětných pozemků budou o situaci vyrozuměni a vyzváni k zajištění úklidu.

S pozdravem
Bc. Tereza Havlínová


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email