Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Porucha lampy VO
Datum nahlášení
08.03.2021
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Dobrý den, uprostřed schodiště mezi ul. Josefa Hory a ul. Vančurova má lampa VO č. 3108 poruchu výbojky (chvíli žhaví, chvíli svítí, a tak pořád dokola).
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email