Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Parkování na Duchcovské ulici
Datum nahlášení
08.04.2016
Kategorie závady
Dopravní situace
Popis závady
Dobrý den, píši vám ohledně situace parkování na Duchcovské ulici, konkrétně před domy č. 89, 91, 93, 95 atd. Bohužel zde nejsou vyhrazené a nakreslené jednotlivé parkovací kóje, a proto tak mezi vozidly vznikají mezery, které se postupně zvětšují tak, že zabraňují dalšímu parkování (například pro 2-3 vozidla). Proto vidím jako řešení situace nakreslit zde parkovací místa a usnadnit tak parkování na Duchcovské ulici. Předem děkuji za odpověď.
Lokalita závady
ulice Duchcovská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Daniel Engel (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Bohužel tato komunikace není ve vlastnictví (správě) Statutárního města Teplice a proto není možné provádět jakékoliv její úpravy. Komunikace je ve vlastnictví Ústeckého kraje, jejíž správou je pověřena Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, p.o.
Váš požadavek bude předán k řešení na příslušnou organizaci.
S pozdravem
Daniel Engel
oddělení dopravy
Magistrát města Teplice
Ing. Daniel Engel už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email