NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080422_c36d

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Neutěsněná šachta/potkani/Sochorova 1316-7

Datum nahlášení
08.04.2022

Kategorie závady
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace holubů

Popis závady
Z propadlin vedle kanalizační šachty před vchodem č. 1316-1317, ul. Antonína Sochora vylézají potkani.

Lokalita závady
Antonína Sochora, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkujeme za nahlášení. Věc prošetříme a předáme odborné firmě k řešení.
S přáním hezkého dne.


Bc. Dominika Brzobohatá má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email