NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080519_555d

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Vzrostlý neupravovaný porost.

Datum nahlášení
08.05.2019

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Dobrý den. Již dvakrát jsme my obyvatelé této lokality urgovaly posekání a udržování této části, bohužel bez odezvy. Není v našich silách se o tento porost bez techniky starat.Město se o toto místo nikdy nestaralo. Ostatní okolí se snažíme v rámci možností udržovat. Žádám tedy o posekání a průběžnou údržbu této části města. Zde pak nepřizpůsobivý občané odhazují svůj odpad, který je náročný v tomto porostu odstraňovat. Děkuji s pozdravem S.M.

Lokalita závady
ulice Československých legií 1131/23, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email