NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080519_b972

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Popelnice pravidelně na silnici

Datum nahlášení
08.05.2019

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Každý svoz odpadů zůstanou popelnice v celé ulici stát na silnici. Popeláři nereagují, vysmívají se a zřejmě už je to provokace

Lokalita závady
ulice U staré školy 157, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předávám na dispečink svozové společnosti ke zjednání nápravy.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email