NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080524_8439

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Přerostlá tráva

Datum nahlášení
08.05.2024

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Přerostlé trávníky v Řetenicích prakticky ve většině ulic, Americká, Lounská, Litoměřická, Mostecká atd.

Lokalita závady
Americká 1826/2, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět bude předán technikovi společnosti Marius Pedersen a.s, která zajišťuje údržbu zeleně.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email