NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080618_6cf4

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Posunuté zrcadlo

Datum nahlášení
08.06.2018

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Na křižovatce Lesní, Dobrovského a Pestaloziho cesty je skloněné zrcadlo a tudíž neplní svoji funkci, jen v něm vidět pouze zem a nikoliv ulice Lesní, respektive Dobrovského.

Lokalita závady
Dobrovského, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email