NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080618_9503

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Rozbité zrcadlo

Datum nahlášení
08.06.2018

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Křižovatka ulic Vojanova a Horská je rozbité zrcadlo.

Lokalita závady
Vojanova 917/22, Teplice, 415 01, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email