NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080721_09e1

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Prosba o posunutí připravovaného sloupu trakčního vedení / veřejného osvětlení

Datum nahlášení
08.07.2021

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Dobrý den. V ulici Jana Koziny se buduje nové trakční vedení / veřejné osvětlení. Jeden sloup je dle zákresu na chodníku přímo před vchodem Jana Koziny 1491/26 a zasahuje do jeho profilu. Poprosil bych o zvážení jeho posunutí o pár desítek centimetrů tak, aby nezasahoval do profilu vchodu do domu. Stačí, že již předbetované základy sloupů v téže ulici jsou uprostřed chodníku a znemožní zimní údržbu chodníku pomocí vozidla TS. Děkuji za zvážení prosby. Zadavatel stavby: Statutární město Teplice; Název: Rozšíření trolejbusových tratí v Teplicích - stavba 2

Lokalita závady
Jana Koziny 1491/26, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.

Prověřujeme, zda je základ stožáru vybudován dle schválené PD. O výsledku, případně dalším postupu, Vás budeme informovat.


Jakub Číže má v kompetenci:
Agenda ve smyslu zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, drážní správní úřad (licence, jízdní řády, kontroly), výkon státního dozoru ve věcech drah, dopravní signalizace

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email