NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080724_4ab6

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpad na ulici

Datum nahlášení
08.07.2024

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Na adrese Trnovanská 1513 nám lidi z paneláku vedle hází odpadky všude možně a dělají nám tam skládku. Máme schovaný i pár důkazů kdo přesně.

Lokalita závady
Trnovanská 1513, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení, dle tel. domluvy zadám k úklidu a nechám zalaminovat informační ceduli na vedlejší vchod, aby nájemníci využívali kontejnerové stání určené pro dané vchody. V případě opakovaných problémů volejte prosím bezplatnou linku Městské policie tel. 156, která věc prošetří, pokud někoho přistihne přímo při odkládání odpadu, uloží pokutu na místě nebo v případě nalezení osobních dokladů se jménem apod. vše zdokumentuje a předá k dořešení na příslušný odbor magistrátu.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email