Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Schovaný zrcadla
Datum nahlášení
08.08.2018
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Z ulice Palackého není vidět na zrcadla v ulici Jankovcova. Prosím ostříhat větve.
Lokalita závady
ulice Jankovcova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email