NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

080922_88c2

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpad za keři v Zelené ulici

Datum nahlášení
08.09.2022

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
V zelená ulici za keři, které přiléhají k obytnému domu č.p. 2853,2854, atd jsou nanošené odpadky ze strany bezdomovců a v hojném počtu již po nich lezou krysy.

Lokalita závady
Zelená 2853, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email