NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

081018_49f6

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Kontejnery na tříděný odpad

Datum nahlášení
08.10.2018

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den, chci se zeptat zda by nešly dát do Arbesovy ulice další kontejnery na tříděný odpad určitě na plast a papír, v ulici Olbrachtova pak vypadá stav krtiticky. Kontejnery slouží pro více paneláků od ulice Olbrachtovy po Seifertovu až po část Masarykovy a Arbesovy což počtem nevyhovuje. Děkuji. S pozdravem Blínová Jiřina

Lokalita závady
ulice Olbrachtova, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. V Olbrachtově ul. 1588/2 navýšíme četnost svozu nádob na papír a plasty z dosavadní četnosti 1x týdně na 2x týdně. Do budoucna uvažujeme o umístění dalších separačních nádob také do Arbesovy ul., k rozšíření stávajících kontejnerových stání jsou však nutné stavební úpravy. Realizaci předpokládáme v průběhu 1-2 let.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email