NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

081020_f821

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpad na ulici

Datum nahlášení
08.10.2020

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Už 14dni odpadky za živým domem v Trnovanech, a ulice zemská 1447 za domem, pan dela, ze to nevidi a jde dal...

Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s. jako úklid černé skládky.
Dobrý den,
dle sdělení technika svozové společnosti, pracovníci kteří byli vysláni na úklid místo černé skládky nenašli. Vámi určené místo v mapě neodpovídá ulici, kterou popisujete. Proto prosím zavolejte na tel.:417510573 k bližší identifikaci místa. Děkuji Jurčíková OŽP, MgM Teplice


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email