Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zrcadlo na křižovatce Lesní a Dobrovského
Datum nahlášení
08.10.2021
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Zrcadlo na křižovatce Lesní a Dobrovského je špatně nastavené, není v něm vidět do křižovatky.
Lokalita závady
Dobrovského 976/17, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, o situaci víme, zrcadlo bude odstraněno, neboť není v dané křižovatce potřeba.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email