NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

081117_ec66

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Odpad po výkopových pracích

Datum nahlášení
08.11.2017

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den,po letních výkopových pracích pod chodníkem,zůstala na trávníku neodvezená hromada (zemina ,kameny,kusy zámkové dlažby )

Lokalita závady
ulice Pod Doubravkou, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Ing. Jana Petranová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Ing. Jana Petranová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email