Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesprávné parkování
Datum nahlášení
08.11.2018
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Ulice V Závětří - při vjezdu do této ulice neustále parkují automobily při pravé straně - před odbočením na nově vybudované parkoviště. Měl by být ponechán prostor 2 x 3 metry, protože v tomto úseku je obousměrný provoz. Výjezd a příjezd na parkoviště je díky parkujícím automobilům nepřehledný a nebezpečný. Pokud by bylo možné, tak by to určitě vyřešilo namalování žluté čáry - tato je na protější straně a je akceptována řidiči a nikdo si tam nedovolí zaparkovat. Nehledě na to, že při výjezdu ze sídliště je parkoviště na pravé straně alespoň z třetiny prázdné a mohli by zaparkovat tam.
Lokalita závady
ulice Doubravická, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Již je to v řešení a po uplynutí zákonných lhůt osadíme příslušné dopravní značení. Prosím o trpělivost, neboť úřední postup musíme dodržet.
Přeji příjemný den
D. Městka
odbor dopravy
Magistrát města Teplice
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email