NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

081121_231d

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nefunkční chodník

Datum nahlášení
08.11.2021

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den, nová trolejbusová trasa v Trnovanech je dokončena a ve zkušebním provozu, ovšem v ul. Obránců míru jsou stálé nefunkční chodníky a komunikace ( parkování). Kdy bude vše uvedeno do původního stavu?

Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.

Předpokládáme, že práce na komunikacích v předmětné ulici budou ukončeny do konce listopadu 2021. Omlouváme se za dočasné ztížené podmínky pro chůzi a parkování.


Jakub Číže má v kompetenci:
Agenda ve smyslu zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, drážní správní úřad (licence, jízdní řády, kontroly), výkon státního dozoru ve věcech drah, dopravní signalizace

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email