Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nebezpečný vrak vozidla
Datum nahlášení
08.12.2016
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Jednosměrná část ul. Gen. Svobody (mezi křižovatkami s ul. Jana Koziny a Hlávkova). Po pravé straně silnice stojí zaparkovaný vrak OA Audi, RZ: 2K94903. Vozidlo bez světel a bez kol, na každé straně podepřené jednou řadou cihel. Při sebemenším otřesu spadne na zem, pokud si tam budou hrát děti, může dojít k tragédii. Vrak netvoří překážku v silničním provozu. Městská policie chodí okolo, nevím proč nejedná ?
Lokalita závady
Jana Koziny 813/2, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Po zjištění majitele vozidla tohoto vyzveme - v souladu s § 19c zákona č. 13/1997 Sb., - k odstranění "vraku" z komunikace a v případě že 2 měsíce (zákonná lhůta-nelze zkrátit) nebude reagovat, vozidlo odstraní město Teplice.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email