NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

090222_2454

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
PŘEROSTLÉ KEŘE A SPADANÉ LISTÍ .

Datum nahlášení
09.02.2022

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Dobrý den prosím o prořezání nebo seřezání keřu přip. vzrostlých suchýh borovic ul. k. jaroše a at.sochora .

Lokalita závady
kpt. Jaroše 1618/6, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vámi popsaný stav bude při místním šetření prověřen a v případě oprávněnosti a potřeby zásahů budou tyto provedeny.
Děkuji


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email