NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

090321_954f

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Odpadky

Datum nahlášení
09.03.2021

Kategorie závady
Čištění komunikací

Popis závady
Dobrý den.Objevil jsem značné množství odpadků v celé ulici K Vodojemu

Lokalita závady
K Vodojemu, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkujeme za nahlášení. Vlastník předmětných pozemků bude o situaci vyrozuměn a vyzván k zajištění úklidu.

S pozdravem
Bc. Tereza Havlínová


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email