Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Černá skládka v areálu Perla
Datum nahlášení
09.04.2018
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
V řetenickém areálu Perla (v parku i na terase) je pohozen odpad (matrace, staré oděvy, obaly od krabicového vína, plechovky a láhve od piva apod.
Lokalita závady
Řetenice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpad bude odstraněn svozovou společností Marius Pedersen a.s. jako černá skládka v termínu do 14 ti dnů.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email