NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

090420_e3cc

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená silnice okolo kanálů

Datum nahlášení
09.04.2020

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobrý den, obracím se na Vás s tímto problémem už po třetí. Jedná se o poškozenou silnici okolo kanálů, vím, že kanály mají na starost SČVAK, ale kanál do dnešní doby není opraven. Je pouze zasypán kameny, které se po přejetí auta uvolňují do okolí. V období deště, je výmol plný vody a neplní funkci kanálu. Děkuji Kadlecová

Lokalita závady
Pod Kopcem 42, Teplice, 415 10, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zavadu budeme řešit se správcem vodovodní sítě.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email