NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

090422_14f2

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
špatný povrch

Datum nahlášení
09.04.2022

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Po dešti jsou na povrchu kolem popelnic na komunální hlubší louže (cca po kotníky) a jakmile zaprší je problém v této části vysypat odpadky suchou nohou. Prosíme o vyrovnání povrchu. Foto je foceno po krátkém dešti. Pokud prší celý den, je situace ještě horší Ul. jugoslávská 2529/2530

Lokalita závady
Jugoslávská 2529, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Stav povrchu bude město řešit ve spolupráci s vlastníkem objektu na kterém jsou kontejnery umístěny s ohledem na statické posouzení objektu.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email