Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Uzavřená cesta
Datum nahlášení
09.04.2022
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
U zadního vjezdu bývalých Krušnohorských strojíren (ulice Řetenická a Panorama) se přes cestu objevil plot, který brání dopravním prostředkům , cyklistům a chodcům v pokračování směr zahrádky, koupaliště a Košťany. Přitom tato cesta je označená jako cyklostezka. Zajímalo by mě, proč to tak je. Děkuji za odpověď. Vaněčková
Lokalita závady
Hudcov, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, cestu uzavřel svévolně vlastník pozemku. Město Teplice jedná s jeho právním zástupcem a současně probíhá řízení příslušného silničního správního úřadu. Dle posledních informací byla k dnešnímu dni cesta opětovně otevřena alespoň pro pěší a cyklisty.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email