Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zničený kontejner
Datum nahlášení
09.05.2016
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Dne 7.5.2016 došlo v brzkých ranních hodinách k požáru a úplnému zničení plastového kontejneru na komunální odpad o objemu 1100 litrů. Prosím o dodání náhradního kontejneru o stejném objemu. Děkuji.
Lokalita závady
ulice Litoměřická, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno na dispečink svozové společnosti k výměně nádoby.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email